Szkolenia podatkowe – podstawy wiedzy o podatkach

Uregulowania prawne i aspekty praktyczne

Zakres szkolenia

PIT, CIT, VAT

Ciekawą ofertą na rynku są kompleksowe szkolenie podatkowe –  PIT, CIT oraz VAT. Programy kursów obejmują zarówno podstawy wiedzy na temat rozliczeń podatkowych, jak i odniesienie do najnowszych uregulowań prawnych. W temacie podatków ostatnimi czasy zaszło wiele zmian. Prowadzący szkoleń starają się rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie najnowszych uregulowań w polskim prawie podatkowym. Zakres kursów obejmuje także odniesienia do zmian, które Ministerstwo Finansów zamierza w tej sferze przeprowadzić na przestrzeni lat 2019 – 2023. Warto przyjrzeć się uważnie, jak procedura uszczelniania podatku VAT wpłynie na podatników. Ciekawe od omówienia są również – koncepcja obowiązkowego Split Payment oraz biała lista VAT. Uczestnikom szkolenia warto przypomnieć najważniejsze aspekty podatków lokalnych oraz techniki optymalizacji podatkowej.

Szkolenie podatkowe Warszawa

Małe grupy, dogodna lokalizacja

Szkolenie podatkowe Warszawa dedykowane są osobom pracującym w sektorze finansowym w stolicy lub jej okolicach. Warto wybrać spotkania warsztatowe, na których będzie okazja do odniesienia się do przykładów z życia codziennego. Szkolenia powinny odbywać się w kameralnej atmosferze.  Uczestnicy powinni czuć się na nich komfortowo i mieć możliwość zgłoszenia wszelkich wątpliwości prowadzącym. Prelegenci szkolenia muszą być nie tylko teoretykami, ale również praktykami, by mogli odnieść wiedzę teoretyczną do rzeczywistych praktyk w świecie finansów. Współcześnie odchodzi się od schematu przedstawiania wiedzy za pomocą wykładów. Firmom szkoleniowym zależy, by uczestnicy spotkania mogli wynieść z niego wiedzę, która rzeczywiście przyda im się w pracy.

Szkolenia z podatków online

Idealne rozwiązanie dla zabieganych

Szkolenia z podatków online to propozycja dla osób, które nie mogą dotrzeć na szkolenia stacjonarne. E-learning to metoda szkoleniowa, która zyskuje coraz więcej zwolenników. Korzyści płynące z nauki w domowym zaciszu przekładają się bezpośrednio na efektywność szkolenia. Wykorzystanie najnowszych technologii pozwala na sprawną komunikację z uczestnikami kursu. Do wzięcia udziału w szkoleniu potrzebne jest wyłącznie połączenie z internetem.

Ceny transferowe –  szkolenie

Aspekt teoretyczny i praktyczny

Ceny transferowe – szkolenie to jeden z najbardziej popularnych kursów. Ceny transferowe to skomplikowany temat, który doświadczeni szkoleniowcy potrafią przedłożyć w przystępny sposób. Jeszcze kilka lat temu aspekt cen transferowych dotyczył wyłącznie wielkich korporacji. Obecnie może on być problemem w rozliczeniach nawet rodzinnych firm. Specjaliści w tej dziedzinie pokazują, w jakich wypadkach należy przygotować dokumentację cen transferowych. Zajmują się też sposobem przygotowania danej dokumentacji. W płynny sposób przechodzą od zagadnień teoretycznych do ich praktycznego zastosowania. W tym temacie warto skupić się przede wszystkim na ewentualnych zarzutach organizacji podatkowych oraz sposobach na minimalizację sporów z tymi instytucjami.  Szkolenie

Więcej na Stronie Akademia LTCA https://akademialtca.pl/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.